Firma MANITECH POLSKA Sp.z o.o., została założona z wykorzystaniem 15 letniego doświadczenia w sprzedaży maszyn budowlanych, rolniczych i leśnych. Przez te lata zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie oraz co najważniejsze-zaufanie wielu klientów.

Dzięki innowacyjnym pomysłom i rozwiązaniom oraz szczegółowej analizie potrzeb naszych Klientów, staramy się być najlepsi na konkurencyjnym rynku. Szerokie kontakty z wieloma dostawcami pozwoliły stać się nam jednym z największych importerów maszyn i osprzętów z rynku azjatyckiego, jak i europejskiego.

Firma Manitech Polska stale się rozwija. Do naszej oferty wprowadzamy nowe rozwiązania przez co stajemy się niezastąpionym partnerem przy wielu przedsięwzięciach inwestycyjnych.

Posiadamy szeroki wybór części zamiennych do maszyn rolniczych i budowlanych, a na stanie magazynowym szeroki wybór maszyn w zależności od modeli i zastosowania.

Nasi wyszkoleni pracownicy działu handlowego i serwisu są do Państwa dyspozycji wykorzystując swoją wiedzę i pasję nawet w najtrudniejszych zamówieniach i sytuacjach serwisowych.

Pisali o nas: